Vasaros sporto žaidynių dalyvių lietus neišgąsdino

54 views
DALINTIS

Liepos 6-ąją, Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną, Mažeikių paplūdimio poilsio ir sporto aikštyne vyko tradicinės Vasaros sporto žaidynės. Nors dažnai saulę užtemdydavo debesys ir pasipildavo smarkus lietus, vis tik buvo daug norinčių išbandyti savo jėgas įvairiose rungtyse ir varžybose, kurios reikalavo ne tik fizinės jėgos ir ištvermės, bet judrumo, loginio mąstymo ir taiklumo.

Žaidynės prasidėjo 5 600 m bėgimu miesto gatvėmis nuo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) administracijos iki Mažeikių miesto paplūdimio. Greičiausiai finišą pasiekęs vyras – Justinas Križinauskas iš Šiaulių. 33 metų bėgikas, užsiimantis šia sporto šaka jau daugiau nei 20 metų, trasą įveikė per 19 min. 25 s. Paklaustas, ar nepavargo, atsakė, kad kasdien nubėgantis po 16 km, todėl šis bėgimas buvęs tik geras apšilimas. Moteris, pirmoji pasiekusi finišą per 26 min. 46 s – mažeikiškė, trijų vaikų mama Sandra Mitkevičienė. Rimtai susidomėjo bėgimu praėjusių metų rudenį ir savo vaikus skatina bėgti. Iš viso bėgimo rungtyje dalyvavo 92 bėgikai.

Mažeikių paplūdimyje susirinko daug norinčiųjų rungtyniauti ir gausios jų palaikymo komandos. Dalyviai žaidė krepšinio, futbolo, kvadrato, paplūdimio tinklinio, kriketo žaidimus, dalyvavo akmens metimo, svorio atkėlimo, rankų lenkimo, stalo teniso, smiginio, helpongo, prisitraukimų, tritaškių ir baudų metimo, bėgimo, šaškių ir šachmatų rungtyse. VšĮ „Veiklių mamų klubo Mažeikių filialo“ mamytės suorganizavo linksmas ir įtraukiančias sportines atrakcijas ne tik vaikams, bet ir tėveliams.

Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, ryte prie staro linijos pasveikinusi ir išlydėjusi bėgikus, Mažeikių paplūdimio poilsio ir sporto aikštyne medaliais bei prizinėmis statulėlėmis apdovanojo sporto rungčių nugalėtojus.

Žaidynių, kurias organizavo Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius bei rajono sporto klubai „Švyturys“, „Vijurkas“, Mažeikių „Darts“, FK Atmosfera, nugalėtojams įteiktai 105 medaliai ir 15 taurių komplektų.

Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė ir šio skyriaus vyriausiosios specialistės Reda Guerrero ir Jurgita Šilinskytė pasidžiaugė, kad net tokią šlapią dieną susirinko labai daug įvairaus amžiaus ir įvairių sporto šakų mėgėjų, atkakliai siekiančių pergalės.

DALINTIS