Vasaros pabaigoje „Stena Line“ planuoja perskirstyti tris laivus trijuose maršrutuose – bendrovė tikisi, kad tai pagerins aptarnavimą ir prieinamumą klientams bei optimizuos operacijas pagal rinkos pokyčius.

„Paklausa vis auga, tad mes nuolat peržiūrime ir atnaujiname savo verslo procesus atsižvelgdami į rinkos plėtrą ir klientų poreikius. Šiuo metu įgyvendiname strategiškai svarbų projektą, kuris sustiprins mūsų pagrindinius transporto koridorius Baltijos jūroje. Mūsų versle itin svarbus lankstumas, todėl stengiamės tokio tipo pasikeitimus įgyvendinti per trumpą laiką“, – sako „Stena Line“ generalinis direktorius Niclas Mårtensson.

Naujas tonažas maršrutu Geteborgas (Švedija) – Frederikshaunas (Danija)

Pirmasis žingsnis – maršruto Geteborgas – Frederikshaunas plėtra. Rugsėjo viduryje laivą „Stena Gothica“ keičia „RoPax“ laivas „Hammerodde“.

Bendrovės Danijos regiono prekybos direktorius Tony Michaelsen džiaugiasi, kad nuo šiol jie turės laivą, kuris puikiai atitiks tiek krovinių pervežimų, tiek keleivių poreikius: „Su „Hammerodde“ tapsime patrauklesni keliaujantiems automobiliais, todėl galėsime perkelti dar daugiau keleivių. Kartu su šiais pokyčiais sukoncentruosime visą srautą iš Danijos į „Masthuggskajen“ Geteborge (Švedija). Tai pagerins paslaugų prieinamumą ir klientų aptarnavimą.“

Stiprinamas Travemünde (Vokietija) – Liepoja (Latvija) maršrutas

Baigęs kelionę Geteborgo – Frederikshauno maršrute laivas „Stena Gothica“ sugrįš į savo ankstesnį maršrutą Travemünde – Liepoja, kuriame kursuos kartu su tokio paties tipo laivu „M/V Urd“.

Baltijos jūros šiaurinio regiono prekybos direktorius Erik Thulin pastebi, kad maršrutų, jungiančių Baltijos šalis su Skandinavija ir Vokietija bei Vakarų ir Vidurio Europa, populiarumas smarkiai auga. Nuo kovo pabaigos „Stenaline“ keltai tarp Latvijos ir Vokietijos kursuoja dažniau – per savaitę įvykdoma net 10 reisų. Liepoja strategiškai yra pasirinkta kaip vartai į centrinę Europą.

„Į maršrutą grįžęs laivas „Stena Gothica“ taps reikšmingu pokyčiu, kuris leis visiems klientams pasiūlyti standartinę paslaugą visiems išvykimams. Tai palengvins mūsų krovinių gabenimo klientų transportavimą bei patenkins rinkos krovinių pervežimo poreikį“, – neabejoja E. Thulin.

Keturi nuolatiniai „RoPax“ laivai maršrutu Karlskruna (Švedija) – Gdynė (Lenkija)

Tuo tarpu Lenkiją ir Švediją nuo šiol bus galima pasiekti laivu „Stena Nordica“. Karlskruna – Gdynė maršrutas yra strategiškai svarbus koridorius tarp šių dviejų šalių – pastaraisiais metais jo paklausa nuolat augo.

Baltijos jūros pietinio regiono prekybos direktorius Marek Kiersnowski teigia, jog maršruto tarp Karlskrunos ir Gdynios augimas vis dar stiprus, o su dvigubai didesniu „Stena Nordica“ laivu, klientams bus galima pasiūlyti dar didesnį paslaugų prieinamumą.

„Be to, „Stena Nordica“ pasižymi dviejų pakopų konfigūracija, kuri pakrovimo ir iškrovimo metu leidžia sutaupyti daug laiko. „Stena Nordica“ taip pat puikiai papildys „Stena Baltica“, nes jie yra panašaus tipo laivai – tai reiškia, kad galėsime savo klientams pasiūlyti efektyvią „RoPax“ koncepciją visuose keturiuose laivuose, taip pat stiprią keleivių koncepciją „Stena Vision“ ir „Stena Spirit“ laivuose, – tvirtina M. Kiersnowski.

„Stena Line“ yra viena iš didžiausių keltų kompanijų Europoje. Tai šeimos kompanija, įkurta 1962 m., jos centrinė būstinė yra Geteborge. Ji turi 38 laivus ir 21 skirtingą maršrutą Šiaurės Europoje. Bendrovė yra svarbi Europos logistikos tinklo dalis – ji plėtoja įvairius krovinių pervežimo sprendimus derinant transportavimą traukiniais, keliais bei jūra. „Stena Line“ taip pat užima svarbią vietą Europos turizme su keleivių pervežimu. Ši bendrovė yra dalis „Stena AB Group“, kuri turi apie 15 000 darbuotojų, o jos apyvarta siekia apie 36, 5 bilijonų SEK (Švedijos kronų) per metus.

Daugiau informacijos:
Emilija Bertašiūtė
M +370 69 55 76 96
E emilija.bertasiute@groupidea.lt