Dautarų dvaras jau septintą kartą maloniai kviečia į festivalio „Muzikinė vasara Dautarų dvare“ atidarymo koncertą, kuris vyks šeštadienį, birželio 22 d., 16 val.

Kasmet gražėjančiame Dautarų dvaro parke šįkart bus tikrai labai linksma: koncertuos istorinis džiazo muzikos kolektyvas – Klaipėdos diksilendas „Memeland“ su geriausia Klaipėdos soliste tituluojama Kristina Jatautaite.

Pernai 40-etį paminėjęs ansamblis yra vienas populiariausių ir reikšmingiausių klasikinio džiazo kolektyvų Lietuvoje – jis suvienijo patyrusius, ryškius ir savitus šalies džiazo meistrus.

Ateik ir išgirsk – Klaipėdos diksilendas „Memeland“ išsiskyria giliu atliekamų džiazo stilių pojūčiu, preciziška ir profesionalia interpretacija bei artistiškumu.

Bilietų kaina 10 Eur, senjorams ir vaikams 5 Eur.

Dėmesio! Dautarų dvaras ir toliau ištikimas savo bajoriškai tradicijai – damos su skrybėlaitėmis ir ilgomis sukniomis, džentelmenai su cilindrais į koncertą įleidžiami nemokamai!

Po koncerto šeimininkas atvers Dautarų dvaro duris (Mažeikių raj., Židikų seniūnija, Dautarų g. 15) – paveldosaugininkų teigimu, šis dvaras yra vienas geriausiai restauruotų Lietuvos dvarų.

Plačiau apie Dautarų dvarą galima sužinoti internetiniame puslapyje  www.dautarai.lt, telefonas pasiteiravimui 8-687-79400.