Kovo 13 d., antradienį, Mažeikiuose bus surenkamos gaminių atliekos iš dalyvauti akcijoje užsiregistravusių mūsų rajono įmonių, įstaigų ir organizacijų. Akcijos organizatoriai – Mažeikių rajono savivaldybės administracija, Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų asociacija“ – iki kovo 8 d. kviečia registruotis el. paštu atliekos@atc.lt arba tel. (8 5) 206 09 01.

Nemokamai bus surenkamos elektros ir elektroninės įrangos atliekos; nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos; vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos.

Už tam tikrą mokestį bus surenkamos automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos (yra išimčių); automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos; eksploatuoti netinkamos transporto priemonės.

Akcijos metu transporto priemonių techninę priežiūrą ir remontą vykdantys asmenys už tam tikrą mokestį (palankesnėmis sąlygomis) galės priduoti alyvos atliekas.

Šiuo metu vyksta projektas „Mes rūšiuojam“, skirtas, įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms. Prie projekto vis dar galima prisijungti, rinkti taškus ir iškeisti juos į prizus. Informacija apie projektą, prizus, apie dalyvių registraciją pateikta www.mesrusiuojam.lt.

Norintys priduoti savo nebenaudojamą automobilį arba pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus automobilius ar nelegalius transporto priemonių ardytojus, turėtų rašyti el. paštu info@autotvarkymas.lt arba skambinti telefonu 8 600 900 30.