Gruodžio 22 d., penktadienį, į Mažeikius atgabenti 8 nauji automobiliai.

Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys sakė, kad apie automobilių seniūnijoms poreikį jau kalbėta seniai. Seniūnijų automobiliai jau pasenę, remonto darbams išleista apie 30 000 eurų. Naujų automobilių pirkimas jau pradėtas planuoti nuo šių metų pradžios. Buvo paskelbtas konkursas, jame dalyvavo keturios įmonės. Konkursą laimėjo UAB „Mototoja“ pasiūlytas automobilis „Toyota Rav 4“. Tai saugus, didesnio pravažumo keturiais ratais varomas, be prabangių funkcijų automobilis, kuris puikiai atitinka kriterijus, reikalingus darbui seniūnijose. Naujaisiais automobiliais galės naudotis seniūnijų specialistai, socialiniai darbuotojai.

Savivaldybės administracijos direktorius sakė, kad tokiam pirkiniui yra būtinas Savivaldybės tarybos pritarimas. 2017 m. birželio mėnesį Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje tik vienam tarybos nariui balsavime susilaikius buvo priimtas sprendimas įsigyti automobilius seniūnijų darbui. Į naujuosius automobilius bus įmontuota įranga, kuri fiksuos, kaip tinkamai ir ar tinkamai naudojami automobiliai. Tokia pati įranga bus įmontuota ir į Savivaldybės mero, ir į Savivaldybės administracijos direktoriaus automobilius.

Automobilių „priimtuvėse“ dalyvavo UAB „Mototoja“ pardavimų konsultantas Karolis Urniežius, atvyko ir Mažeikių Švč. Jėzaus širdies bažnyčios kun. Vytautas Dvaržeckis, kuris automobilius palaimino linkėdamas saugaus kelio.