Marius Petrauskas pristato naują dainą „Spalva mano sielos“ ir sako, kad šioje dainoje sudėta visa jo laimė ir jausmai. „Šiuo metu aš – labai laimingas. Esu dėkingas savo sužadėtinei ir dukrytei, kad išgyvenu tokį gražų periodą. Ir atrodo, kad viskas tik šviesėja“, – emocijų neslepia atlikėjas. Vyras teigia, kad sutikus antrą pusę, kaip ir jo romantiškoje dainoje „Spalva mano sielos“ viskas išties tampa spalvota ir ryšku.

Marius pasakoja, kad šios dainos tekstą jam ir jo sužadėtinei kaip dovaną atsiuntė jo bičiulis, tekstų autorius Povilas Ščerbavičius. „Mus jis labai maloniai nustebino ir į dainą, atrodo, sudėjo viską, ką išgyvename“, – džiaugiasi atlikėjas.

Šviesias ir optimistines nuotaikas atlikėjas išgyvena ne tik asmeniniame gyvenime. „Labai bijojau dainuoti pop dainas, tačiau dabar viskas nurimo, pripratau prie savo balso ir jaučiuosi laimingas – dainuoju tai, kas man patinka. Dar smagiau, kad klausytojams patinka mano muzika, manęs klausosi ir vyresnė, ir jaunesnė auditorija“, – tęsia atlikėjas.

„Dabar noriu tik dirbti, dirbti, dirbti. Jaučiuosi teisingame kelyje ir noriu kryptingai juo eiti“, – sako Marius. Jis tikisi, kad klausytojams patiks romantiška naujoji jo daina „Spalva mano sielos“.