2017 metų spalio mėnesį startavo Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“, kuriame pakviestos dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklos ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Šio konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo bei kitų sveikatą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbti komandoje.

Konkurse dalyvaujančios komandos, kurias sudaro 5 mokiniai, 1 mokytojas ir 1 visuomenės sveikatos priežiūros specialistas, dirbantis mokykloje, ar kitas medicininį išsilavinimą turintis asmuo, skirstomos į 5 amžiaus grupes.

Mažeikių rajono savivaldybės administracija ir Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapą organizuoja 2017 m. spalio 25-26 d. Senamiesčio pagrindinėje mokykloje.

Spalio 25 d. 9.15 val. konkurse dalyvaus ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos;
12.00 val. dalyvaus 1–4 klasių mokinių komandos.
Spalio 26 d. 12.00 val. dalyvaus 5–6 klasių mokinių komandos;
13.30 val. dalyvaus 7–8 klasių mokinių komandos;
14.30 val. dalyvaus 9–11 (I–III gimnazijos) klasių mokinių komandos.
Kiekvienos amžiaus grupės Savivaldybės etapo pirmąsias vietas laimėjusios komandos dalyvaus konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etape, kuris vyks 2017 m. lapkričio mėn. Klaipėdos rajono savivaldybėje.

Konkursą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras ir savivaldybės.